Friday Finds #3


Aren't these the cutest spoons, forks and knives? From this Etsy shop :)
Nejsou to ty nejroztomilejší lžičky, vidličky a nože? Z tohohle Etsy obchůdku :)


Have you ever wondered how snowflakes really look like? Well, Alexey Kljatov, a Russian photographer, took macro photos of them. Sometimes I'm really amazed by the nature... :)
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak doopravdy vypadají sněhové vločky? Alexey Kljatov, ruský fotograf, je vyfotil opravdu zblízka. Občas jsem nad tou přírodou vážně užaslá... :)Did you watch the Grammy Awards? And did you see this great performance by Pink? I don't get how she can spin and sing and do all the crazy acrobatic things...she's incredible.
Koukali jste na Grammy? A viděli jste tohle skvělé vystoupení Pink? Nechápu, jak se může tak moc točit a do toho ještě zpívat a pak ještě dělat všechny ty akrobatické šílenosti...je neuvěřitelná.


Do you know where does your favourite fruit, vegetable or spice come from? What does their plant look like? For me it was really interesting to see all the plants :) Can you guess what is in the photo below? :)
Víte, odkud pochází vaše oblíbené ovoce, zelenina a další plody, které běžně jíte? A jak vypadá rostlina, na které tyhle věci rostou? Pro mě bylo opravdu zajímavé vidět všechny ty zvláštní rostliny... :) Uhodnete například co je na fotce dole? :)