Choco Café U Červené židle


If you want to have something sweet and delicious and if you happen to be in Prague, visit Coco Café U Červené židle, it is a great place! :)
Choco Café U Červené židle je krásně útulná kavárno-cukrárno-čokoládovna, o které jsem se rozhodla napsat takovou menší recenzi, protože lepší dort, než ten co vidíte na první fotce, jsem snad neměla :) Pokud jste se už někdy ztratili v pražských uličkách mezi Staroměstskou a Můstkem, s velkou pravděpodobností jste na tuhle cukrárnu narazili. Určitě ale stojí zato zavítat i dovnitř, zejména pokud zrovna máte chuť na něco sladkého.


Interiér je propracovaný do detailů, všude krásné dekorace, vystavené sladkosti, pohodlné pohovky, do kterých se stačí jen pohodlně usadit a vychutnávat si pohodovou atmosféru tohohle místa :)
Denní nabídka dortů je více než lákavá, ale u mě to na plné čáře vyhrál malinový dort. Nestává se mi často, že by mě nějaký zákusek uchvátil, ale tohle byla taková dobrota! Za 60 korun a úplně hladce předčil všechny možné ovocné dorty z dražších podniků. Vanilkový krém uvnitř, oříšky po stranách, maliny nahoře a krásně křehké těsto...ach... :)


Co se týče nápojů, čokoládovna samozřejmě nabízí nejrůznější příchutě horké čokolády, což jsem však nevyzkoušela, hlavně protože čokoládu nepiju. Ale zato limonáda s lesními plody mě nadchla a už se těším, až vyzkouším i další druhy! Ještě mají v nabídce ananas, pomeranč, malinu, 4 deci za 45,- :) Choco Café U Červené židle
Adresa: Liliová 4, Praha 1