WIN £50 to spend on New Look!

Do you remember this post about the New Look presentation? Before I left, I received their lookbook, notebook, tattoo and a nice black card saying GIFT CARD. Naturally, my attention got the tattoo and I wasn't really into studying that card. A couple of weeks later, when I tidied up my clothes, it fell from my pocket of the pants that I wore that night, and finally cought my attention. I filled in its code on the internet and bam, I was about 50 pounds richer. So I was browsing the New Look website and their stuff appeared more and more beautiful to me. And because it would take me about 100 years to choose something, I decided to give this responsibility to one of you. :)

Pamatujete si tenhle příspěvek o prezentaci nové kolekce značky New Look? Při odchodu jsem dostala lookbook, bloček, tetování a pěknou černou kartičku s nápisem GIFT CARD. Největší pozornost jsem věnovala přirozeně tetování a ani mě nenapadlo nějak víc zkoumat onu kartičku. Několik týdnů poté, když jsem si dělala pořádek v oblečení, na mě z kapsy kalhot, které jsem ten večer měla, vypadla a konečně upoutala můj zájem. Na internetu jsem zadala její kód a ejhle, byla jsem o 50 liber bohatší. A tak jsem brouzdala stránkami New Looku a jejich věci mi přišly čím dál krásnější. A protože by mi trvalo asi tak sto let, než bych si něco vybrala, rozhodla jsem se to břemeno hodit na někoho z vás. :)

So what do you have to do?

1) Like my facebook page:

2) Like this picture.

And that's it! This contest will end on the 3rd of March 2013 and I will randomly choose 1 winner from the list of people who liked it. Then I will send to this person all the needed info how to choose clothes from www.newlook.com worth  £50 for free. Good luck!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takže co musíte udělat?

1) Dát lajk mojí fb stránce:

2) Dát lajk tomuto obrázku.

A to je vše! Soutěž ukončím 3.3.2013 a ze seznamu lajkujících osob náhodně vyberu jednoho vítěze, kterému pak pošlu potřebné info k tomu, aby si mohl na stránkách www.newlook.comvybrat zdarma věci v hodnotě £50 (cca 1 500Kč :) Tak hodně štěstí!

In Tags ,