colourful tights: GIVEAWAY

maybe you have already noticed that I like to wear tights. I usually wear black ones, but sometimes I like to wear colorful ones too :) Iwearsin sent me some of their tights a while ago (you can see a little review here and myself wearing them here) and now they offer these tights to you :) there will be three winners and each of them will receive three pairs of tights of their choice. so the chances are pretty high!
možná jste si už všimli, že ráda nosím punčochy. obvykle nosím černé, ale občas mě baví i nějaké barevnější :) z Iwearsin mi před nějakou dobou poslali pár punčoch z jejich kolekce (malou recenzi můžete najít tady a mě v nich třeba tady) a teď je nabízí i vám :) budou celkem tři vítězové a každý z nich dostane tři páry dle vlastního výběru. takže šance na výhru jsou poměrně vysoké!


rules 
  1. be or become a follower of my blog (google/bloglovin)
  2. become a fan of Iwearsin facebook page (if you have a facebook account) / or sign up to their newsletter here
  3. leave me a comment with colours you would like to win and your contact (if you don't have your e-mail in your google profile)
  4. you have time till 10th july, then I will randomly choose three winners. good luck!!!

pravidla
  1. být či stát se pravidelným čtenářem mého blogu (google/bloglovin)
  2. stát se fanouškem facebookové stránky Iwearsin (pokud máte facebook) / nebo se přihlásit k odběru jejich novinek tady dole
  3. nechat mi tu komentář, které barvy byste chtěli vyhrát a také uvést kontaktní mail (pokud ho nenajdu na vašem profilu) 
  4. máte čas do 10. července, poté náhodně vyberu tři vítěze. hodně štěstí!!!
Tags