GIVEAWAY: anything you choose!

so the great news from yesterday is that I'm going to collaborate with one of my favourite fashion brands called ClubCouture! and how are you involved? well, I wanted to celebrate my 500 followers (google & bloglovin) with a giveaway and they offered me 30$ for one of you! you only have to do two things:
  1. become a fan of their facebook page
  2. leave me a comment saying what item(s) from their website you would spend those 30 dollars on if you win. choose wisely because this item may appear in your mailbox soon! :)
also if you don't have a google profile where I could find your e-mail address, please leave your contact information in the comment.
you can tell your friends or anyone about this giveaway, but only one comment per person please. :) I will randomly choose one winner on february 7th.
so good luck! :)

tou dobrou zprávou ze včerejška je to, že budu spolupracovat s jednou z mých oblíbených oděvních značek s názvem ClubCouture! a co s tím máte společného vy? chtěla jsem oslavit svých 500 pravidelných čtenářů (google & bloglovin) a uspořádat giveaway a oni mi nabídli, že mi pro jednoho z vás dají 30 dolarů! musíte jen splnit tyto dvě věci:
  1. stát se fanouškem jejich facebookové stránky
  2. nechat mi tu komentář obsahující věc(i) z jejich obchodu, za které byste těch 30 dolarů utratili, kdybyste vyhráli. vybírejte pečlivě, protože ta věc se může již brzy objevit ve vaší schránce! :)
a pokud nemáte profil na googlu, kde bych mohla najít vaši e-mailovou adresu, prosím připište do komentáře kontakt na vás.
můžete o tom říct svým přátelům nebo komukoliv, ale prosím jen jeden komentář na osobu. :) 7. února náhodně vyberu jednoho vítěze.
tak hodně štěstí! :)
Tags