lace and braid

this is a photo I made for a photo challenge called "feminity". I was thinking about symbols of feminity and - among others - lace and braid came to my mind. plus I had both of these symbols at home :D so I decided to give it a try. honestly, I love photo challenges...not so much because of the prizes you can win, but because it motivates me to think and create :)
so if you like it, you can go here, see other photos from other girls who joined too and if you want my photo to win, you can vote for "lace and braid" in the pool on the right side.. thank you!
tohle je fotka, kterou jsem udělala pro fotografickou soutěž s názvem "ženskost". když jsem přemýšlela o symbolech ženskosti, kromě jiných mi na mysli vytanula krajka a cop. navíc jsem oba tyto symboly měla doma :D a tak jsem se rozhodla, že zkusím, co z toho vznikne. upřímně mám ráda podobné fotografické soutěže...ne tak kvůli výhře, která se dá získat, ale spíš proto, že mě to motivuje přemýšlet a tvořit :)
takže jestli se vám líbí, můžete jít sem, podívat se na ostatní fotky dalších holek, které se taky zapojily a pokud chcete, aby vyhrála moje fotka, hlasujte pro "lace and braid" v anketě na pravé straně.. děkuju!


and here is some more.../a tady je pár dalších...