pár postřehů

(I apologize to my foreign followers, but this post will be in czech only, because it's about czech bloggers and they mostly don't write their blogs in english, so I doubt you would know them anyway :)
všechny české a slovenské blogy posledních pár dní žily čtvrteční akcí, kde se představila kolekce Lanvin pro H&M. ale pro mnohé byla celá akce spíše představením bloggerských tváří, moc dobře známých z virtuálního světa. já jsem do té doby striktně blogový a reálný svět oddělovala a nikdy jsem se ani neúčastnila žádného srazu. byl to pro mě tedy celkem šok, najednou všechny takhle poznat. (a ještě větší šok pro mě byl, že někteří poznávali mě :-o)
svůj fotoreport jsem poctivě vypracovala (jsem ráda, že se vám líbil!) :), ale teď bych se na to chtěla podívat trochu z jiného úhlu. rozhodla jsem se podělit se se svými dojmy, které na mě někteří zúčastnění udělali.

Péťa: je úplně stejná jako její komentáře - vřelá a přátelská. ale přišla mi malinko jiná, než jsem ji znala z fotek...naživo je ještě o něco kouzelnější a její krása je taková jemnější.
Sandra: působila křehce a nezúčastněně.
Lucka: při počtu svých followers měla plné právo se po showroomu pohybovat stejně celebritově nezúčastněně jako Sandra. ale byla její pravý opak, se všema se vítala či seznamovala a ještě se divila, že lidi znají její blog :D
Maja: její blog na mě poslední dobou působil trochu potemněle, což se s dojmem z ní samotné rozchází úplně nejvíc jak to jde :)
Tonbogirl: byla mi povědomá, myslela jsem, že je to někdo známý. a proto mi bylo hloupé, se jí ptát... je mi líto, že mi nedošlo, že to je ona.
Becca: i když její blog dobře znám, vůbec mi nedošlo, že je to ona. nechápu proč, ale z fotek mi přišlo, že vypadá úúplně jinak. no ale každopádně měla nejlepší DIY prstýnek jaký jsem kdy viděla!
Sindy: byla úplně přesně stejná, jako působí ze svého blogu. asi jako jediná mě nijak nepřekvapila, byla prostě přesně taková, jaká jsem si podvědomě myslela, že bude.
Kristýna: její blog jsem do našeho setkání neznala, je to škoda. měla by být čtenější, byla na akci jednou z nejstylovějších a nejpříjemnějších lidí!
Alenka: vždycky mi přišlo, že je dost rozumná a pracovitá, ale po seznámení s ní mi spíš přijde taková... rozpustilá. extrémně mile rozpustilá :)
Durduin: všichni ostatní showroomem korzovali, ona se vznášela. 
Suzie: velmi mě překvapila. podle fotek jsem myslela, že vypadá úplně jinak. ve skutečnosti z ní krása úplně sálá, což ten, kdo ji na její blog fotí, bohužel neumí zachytit.

na závěr by mě zajímalo, kolik z přítomných by vědělo, že Lanvin byla žena, která rozhodně tuto kolekci nenavrhla... :D