New York Adventures: The arrival

I když už je to nějaká chvíle, co jsem se vrátila z New Yorku, ještě pořád se z toho vzpamatovávám. Když jsem tam byla před rokem poprvé, měla jsem pocit, že na mě celé tohle obří město spadne, už jsem nemohla vystát zápach fast foodů na každém kroku a do letadla směr pryč jsem se těšila. Ale tentokrát jsem už byla na ohromnost a neevropskost tohohle místa připravená a najednou jsem se tam začala cítit až překvapivě pohodlně. 
A teď doháním poslední díly seriálu Girls a představuju si, jaké by to bylo, kdybych ve velkém jablku žila a řešila tam své životní slasti i strasti, stejně jako Holky... Co vy, jste spokojeni s městem, ve kterém žijete? Nebo máte nějaké vysněné místo na mapě, do kterého byste se chtěli doopravdy přestěhovat? U mě se to celkem často mění, ale teď momentálně je to právě NYC, jen se podívejte... :)

12W 32nd Street

Fresh fruit and carrot juice for the dinner.

Čerstvé ovoce a mrkvový džus k večeři.

New boots ♥

Tentokrát se naplno potvrdila moje teorie, že když v New Yorku - alespoň tedy co se týče obchodů s oblečením a doplňky - máte naprosto konkrétní představu, co si chcete koupit, tady to najdete a s velkou pravděpodobností to bude za zlomek původní ceny.
Hned v prvním (!) obchodě jsem si koupila boty, jejichž představu jsem si v hlavě nosila už asi tak rok, úplně jednoduché studded loafers (samozřejmě v jarní slevě, za 12 dolarů). A hned v druhém (!!) obchodě, do kterého jsem zašla, se mi poštěstilo najít úplně obyčejné černé vyšší šněrovací boty, takové, které jsem v evropských obchodech hledala marně. Dala bych za ně cokoliv, v tomhle případě mi ale stačilo jen 15 dolarů, protože byly samozřejmě taky ve slevě. Slevy měli na doprodej zimních věcí i na předprodej těch jarních, tuhle logiku bych zavedla i u nás.. :)

Goodnight and - to be continued! :)

Dobrou noc a - pokračování příště! :)