Prague Light Festival

Photos from the Prague Light Festival, go there if you happen to be in Prague, it´s amazing! (as you can see :)

Tenhle festival jsem zaznamenala nejdřív spíš jen periferním viděním a velkou pozornost jsem tomu nevěnovala, protože jsem si myslela, že je to jen nějaká reklama na pastu Signal :D Na podobné akci s názvem Amsterdam Light Festival jsem již tento rok byla a nadchlo mě to, neočekávala jsem, že pražská verze by to mohla překonat. Ale musím říct, že tohle se mi líbilo mnohem víc, Praha je asi prostě stejně nejlepší :)

A tady je co jsem viděla, co mě zaujalo a co zas tolik ne (čísla odpovídají oficiální mapě festivalu):

3) Arcibiskupský palác - nádherná atmosféra Hradčanského náměstí, málo lidí, zajímavá projekce

21+22) Národní divadlo - davy lidí a nic tak extra k vidění

28) Tančící dům - tady jsem strávila asi nejvíc času, vypadalo to krásně

27) Emauzský klášter - podívala jsem se z dálky z Palackého náměstí a to mi stačilo :)

2) Dům u Hybernů - trochu nudná projekce, na můj vkus až moc umělecká

11) Komerční banka - sice "jen" červené sloupy, ale překvapilo mě jak efektně to vypadalo :)

9) Štupartská - krásná videoprojekce jen tak mimochodem v ulici mezi zaparkovanými auty, SUPER!

5) Staroměstské náměstí - velká kostka se světelnou show, rozhodně stojí za to vidět to zevnitř :)

25) Náměstí Franze Kafky 

Byli jste? Chystáte se? Co vám přišlo nejlepší? :)

 -----------------------------------------------------

Find me on:

FACEBOOK

 / 

BLOGLOVIN'

New Look presentation

Last Friday after work I spent a very lovely evening in one of Amsterdam's showrooms, surrounded by beautiful clothes from New Look. I especially liked the glittery necklaces and collars, the denim collection, all the summer dresses, the New Look cake, the black & white collection...well, I just liked it all :) And what about you?

Minulý pátek po práci jsem strávila moc hezký večer v jednom z amsterdamských showroomů, obklopená krásným oblečením značky New Look. Nejvíc se mi líbily všechny ty třpytivé náhrdelníky a límečky, džínová kolekce, všechny letní šaty, New Look dort, černobílá kolekce...no, líbilo se mi to prostě všechno :) A co vám?

Fashiolista party

Some weeks ago, Fashiolista celebrated a milestone of 1 000 000 members. And because it was the perfect opportunity to party, they organized a great evening with amazing drinks (I loved the stylish Grand Marnier red "balls"), cool people (it was the first time I met Andy :) and I fell in love with a photobooth (it is such a cool thing to have on a party!). I was so happy to be there and I hope for another milestone party to be soon :)

Před několika týdny Fashiolista oslavila milník jednoho milionu registrovaných uživatelů. A protože to byla perfektní příležitost k oslavě, zorganizovali večer s úžasnými drinky (nejlepší byly stylové červené Grand Marnier "koule"), skvělými lidmi (bylo to poprvé co jsem potkala Andy :) a zamilovala jsem se do fotobudky (je to nejvíc super věc pro party!). Byla jsem moc ráda, že jsem u toho mohla být a doufám, že další milníková party bude brzy :)

(photos by me, Nynke, Anna+Nina)